ELXY630EC3471MK35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY630EC3471MK35S
JLCPCB Part #
C841771
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 35mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS