0603WAF820LT5E
MFR.Part #
0603WAF820LT5E
JLCPCB Part #
C27865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS