ES0504J0472T5E
MFR.Part #
ES0504J0472T5E
JLCPCB Part #
C2773320
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 400V 400mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS