ACS72981ELRATR-200B3
MFR.Part #
ACS72981ELRATR-200B3
JLCPCB Part #
C26551786
Package
PSOF-7
Description
-40℃~+85℃ 0.2mΩ 1.8us 250kHz 3V~3.6V 6.6mV/A Support ±200A PSOF-7 Current Sensors ROHS