JCS110N07I
MFR.Part #
JCS110N07I
JLCPCB Part #
C2693288
Package
TO-220C
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 208W 3.8nF 330pF 4V 500pF 70V 72nC 8mΩ@10V TO-220C MOSFETs ROHS