JCS10N65FT-220MF
MFR.Part #
JCS10N65FT-220MF
JLCPCB Part #
C272553
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.065nF 210pF 26pF 4.5V 45nC@10V 50W 650V 9.5A 950mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS