JCS12N65FT
MFR.Part #
JCS12N65FT
JLCPCB Part #
C2693275
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 12A 2.41nF 229pF 31pF 51W 52nC@10V 5V 650V 780mΩ@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS