HBR20200
MFR.Part #
HBR20200
JLCPCB Part #
C2693271
Package
TO-220HF
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 200A 200V 860mV@10A TO-220HF Schottky Diodes ROHS