JS65R170WM
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
JS65R170WM
JLCPCB Part #
C2693258
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1.665nF 151W 170mΩ@10V 1pF 20A 38.5nC@10V 4.5V 650V 65pF TO-247-3 MOSFETs ROHS