0402WGF6811TCE
MFR.Part #
0402WGF6811TCE
JLCPCB Part #
C27175
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS