0402WGF3572TCE
MFR.Part #
0402WGF3572TCE
JLCPCB Part #
C26975
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS