TC0325D7152T5H
MFR.Part #
TC0325D7152T5H
JLCPCB Part #
C517442
Description
167mW 71.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS