0402WGF3242TCE
MFR.Part #
0402WGF3242TCE
JLCPCB Part #
C26974
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS