TC0325D2802T5E
MFR.Part #
TC0325D2802T5E
JLCPCB Part #
C415138
Description
167mW 28kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS