381LQ332M063H042
MFR.Part #
381LQ332M063H042
JLCPCB Part #
C2648706
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ@120Hz 10mm 2.5A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 3300uF 42mm 63V ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS