381LQ271M420K022
MFR.Part #
381LQ271M420K022
JLCPCB Part #
C2621291
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 32mm 420V 675mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS