SMSD0804-220MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMSD0804-220MT
JLCPCB Part #
C286356
Package
SMD,13x9.8mm
Description
2.7A 22uH 3A 85mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,13x9.8mm Power Inductors ROHS