SMNR4020-330MT
MFR.Part #
SMNR4020-330MT
JLCPCB Part #
C467066
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 710mΩ 850mA 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS