CGO213M7R5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGO213M7R5L
JLCPCB Part #
C2623749
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 13mΩ@120Hz 21000uF 34.93mm 66.68mm 7.5V 9.156A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS