CGS152T500V5L
MFR.Part #
CGS152T500V5L
JLCPCB Part #
C2622952
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 142.88mm 1500uF 2000hrs@85℃ 50.8mm 500V 6.1A@120Hz 72mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS