CGH312T350V5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGH312T350V5L
JLCPCB Part #
C2623233
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 142.88mm 3100uF 350V 46.2mΩ@120Hz 50.8mm 7.4A@120Hz 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS