CGS622T300W5L
MFR.Part #
CGS622T300W5L
JLCPCB Part #
C2622946
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10.6A@120Hz 104.78mm 2000hrs@85℃ 29mΩ@120Hz 300V 6200uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS