CGS222T350W5L
MFR.Part #
CGS222T350W5L
JLCPCB Part #
C3815440
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 142.88mm 2000hrs@85℃ 2200uF 350V 63.5mm 63mΩ@120Hz 7.2A@120Hz 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS