550C103M250DF2DS
MFR.Part #
550C103M250DF2DS
JLCPCB Part #
C2622942
Package
Bolt,D76.2xL144.45mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10000uF 144.45mm 250V 31.75mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS