ESRE331M0EXB
MFR.Part #
ESRE331M0EXB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mΩ 2.5V 3.5A@100kHz 330uF 4.1mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS