MLP842M035EA1D
MFR.Part #
MLP842M035EA1D
JLCPCB Part #
C2622847
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 35V 59mΩ@120Hz 6.1A@20kHz 8400uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded