381LL472M100A062
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LL472M100A062
JLCPCB Part #
C2648980
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 35mm 4700uF 5.86A@120Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS