550C112T400AF2B
MFR.Part #
550C112T400AF2B
JLCPCB Part #
C2622428
Package
Bolt,D34.93xL144.45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1100uF 12.7mm 144.45mm 34.93mm 400V 螺栓,D34.93xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS