CGS451T450V3C
MFR.Part #
CGS451T450V3C
JLCPCB Part #
C2622298
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 188mΩ@120Hz 2.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 450V 450uF 50.8mm 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS