SPA680M06R
MFR.Part #
SPA680M06R
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 3A@100kHz 6.3V 68uF 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS