X2Q3824KT1B0265190100ES0
MFR.Part #
X2Q3824KT1B0265190100ES0
JLCPCB Part #
C286079
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 820nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS