CGS721T250R4C
MFR.Part #
CGS721T250R4C
JLCPCB Part #
C2622177
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 110mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 3.4A@120Hz 34.93mm 720uF 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS