CGS621T250R2C
MFR.Part #
CGS621T250R2C
JLCPCB Part #
C2622205
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 137mΩ@120Hz 2.3A@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 34.93mm 53.98mm 620uF 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS