CG152U075R4C
MFR.Part #
CG152U075R4C
JLCPCB Part #
C2623772
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 1500uF 2000hrs@85℃ 34.93mm 37mΩ@120Hz 5.8A@120Hz 75V 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS