X2P2105KV1B0320200110ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X2P2105KV1B0320200110ES0
JLCPCB Part #
C286036
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS