B23B152KJ138095075040EOJ
MFR.Part #
B23B152KJ138095075040EOJ
JLCPCB Part #
C2893225
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.5nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS