SLP561M315E4P3
MFR.Part #
SLP561M315E4P3
JLCPCB Part #
C2621706
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.05A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 315V 47mm 560uF 592mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS