SLPX182M180H5P3
MFR.Part #
SLPX182M180H5P3
JLCPCB Part #
C2621326
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 111mΩ@120Hz 1800uF 180V 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 4.54A@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS