MOR05SJ082JAA0
MFR.Part #
MOR05SJ082JAA0
JLCPCB Part #
C62536
Description
500V 5W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS