0603WAJ0155T5E
MFR.Part #
0603WAJ0155T5E
JLCPCB Part #
C26100
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS