0805W8J0122T5E
MFR.Part #
0805W8J0122T5E
JLCPCB Part #
C26013
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS