TC0325B5103T5E
MFR.Part #
TC0325B5103T5E
JLCPCB Part #
C133198
Description
-55℃~+155℃ 167mW 510kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS