0105WHF270JTDE
MFR.Part #
0105WHF270JTDE
JLCPCB Part #
C2766311
Description
-55℃~+125℃ 15V 27Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS