TC0625B1002T5J
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0625B1002T5J
JLCPCB Part #
C2989106
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS