0402WGF1652TCE
MFR.Part #
0402WGF1652TCE
JLCPCB Part #
C25857
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS