HP05W3J0820T5E
MFR.Part #
HP05W3J0820T5E
JLCPCB Part #
C2759220
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS