1206W4F1602T5E
MFR.Part #
1206W4F1602T5E
JLCPCB Part #
C25829
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS