CT81-Q7Y5P1D471KSEW
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT81-Q7Y5P1D471KSEW
JLCPCB Part #
C278093
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
470pF 4kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS