TD03G1872BT
MFR.Part #
TD03G1872BT
JLCPCB Part #
C667063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS