CT81-M7Y5P1B102KSE
MFR.Part #
CT81-M7Y5P1B102KSE
JLCPCB Part #
C278032
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 4mm 5mm 9mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS